Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL KYLBERG (1878-1952): tillskriven, Landskapsmotiv akvarell, utställd 1940-50-tal enligt påskrift a tergo, ca 20x13,5 cm
575617
2018-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här