Carl Kylberg tillskriven akvarell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): tillskriven, Landskapsmotiv akvarell, utställd 1940-50-tal enligt påskrift a tergo, ca 20x13,5 cm

575617

2018-09-29