Golvlampa
2018-10-01
575665
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, mässing, för två ljuspunkter, höjd ca 152 cm
Slitage, bucklor, skadade skärmar