Jan Bocan bord
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAN BOCAN, bord med hjul, formgiven för den Tjeckoslovakiska ambasaden i Stockholm 1972, vitlackerad, i sargen en låda, höjd 72, 60 x 60 cm
PROVENIENS
Tjeckoslovakiska ambasaden Stockholm.
bruksslitaege, färgen krackelerad, mindre skador
575707
2018-10-05