Jan Bocan bord

Jan Bocan bord
Jan Bocan bord
Jan Bocan bord
Jan Bocan bord
Jan Bocan bord
Jan Bocan bord
Jan Bocan bord
Jan Bocan bord

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

JAN BOCAN, bord med hjul, formgiven för den Tjeckoslovakiska ambasaden i Stockholm 1972, vitlackerad, i sargen en låda, höjd 72, 60 x 60 cm

PROVENIENS
Tjeckoslovakiska ambasaden Stockholm.

bruksslitaege, färgen krackelerad, mindre skador

575707

2018-10-05