Norell fåtölj

Norell fåtölj
Norell fåtölj
Norell fåtölj
Norell fåtölj
Norell fåtölj
Norell fåtölj
Norell fåtölj
Norell fåtölj
Norell fåtölj
Norell fåtölj

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Norell, klädd i randig textil, främre ben med hjultrissor i mässing, höjd 101, sitthöjd 43 cm

Smärre bruksslitage

575715

2018-09-29