Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
NILS THORSON, vas, Royal Copenhagen 1960-tal,
stengods, dekor av fiskar och vattenväxter i polykrom glasyr, stämplad och signerad, höjd ca 17,5 cm
575718
2018-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här