Vas Nils Thorson Royal Copenhagen

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILS THORSON, vas, Royal Copenhagen 1960-tal,
stengods, dekor av fiskar och vattenväxter i polykrom glasyr, stämplad och signerad, höjd ca 17,5 cm

575718

2018-09-29