Jan Bocan soffbord

Jan Bocan soffbord
Jan Bocan soffbord
Jan Bocan soffbord
Jan Bocan soffbord
Jan Bocan soffbord
Jan Bocan soffbord
Jan Bocan soffbord
Jan Bocan soffbord

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN BOCAN, soffbord, formgivet för den Tjeckoslovakiska ambasaden i Stockholm 1972, valnöt, höjd 40, 77x77 cm

PROVENIENS
Tjeckoslovakiska ambasaden Stockholm.

bruksslitage, smärre skador

575719

2018-10-05