Jan Bocan soffbord
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAN BOCAN, soffbord, formgivet för den Tjeckoslovakiska ambasaden i Stockholm 1972, valnöt, höjd 40, 77x77 cm
PROVENIENS
Tjeckoslovakiska ambasaden Stockholm.
bruksslitage, smärre skador
575720
2018-10-05