Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FLINTLÅSPISTOL, 1700-tal, helstock med hornnäsa, mässingsbeslag, kolvslut med maskaron, kolv märkt No 1 längd ca 40 cm
Hårt renoverad, skador och lagningar
575729
2018-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här