Vapen Flintlåspistol

Vapen Flintlåspistol
Vapen Flintlåspistol
Vapen Flintlåspistol
Vapen Flintlåspistol
Vapen Flintlåspistol
Vapen Flintlåspistol
Vapen Flintlåspistol
Vapen Flintlåspistol
Vapen Flintlåspistol
Vapen Flintlåspistol
Vapen Flintlåspistol
Vapen Flintlåspistol
Vapen Flintlåspistol
Vapen Flintlåspistol
Vapen Flintlåspistol
Vapen Flintlåspistol

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

FLINTLÅSPISTOL, 1700-tal, helstock med hornnäsa, mässingsbeslag, kolvslut med maskaron, kolv märkt No 1 längd ca 40 cm

Kuntoraportti

Hårt renoverad, skador och lagningar

575729

Päivämäärä:

2018-10-22