Vapen Flintlåspistol
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
FLINTLÅSPISTOL, 1700-tal, helstock med hornnäsa, mässingsbeslag, kolvslut med maskaron, kolv märkt No 1 längd ca 40 cm
Kuntoraportti
Hårt renoverad, skador och lagningar
575729
Päivämäärä:
2018-10-22