Kista daterad 1788

Kista daterad 1788
Kista daterad 1788
Kista daterad 1788
Kista daterad 1788
Kista daterad 1788
Kista daterad 1788
Kista daterad 1788
Kista daterad 1788
Kista daterad 1788
Kista daterad 1788

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, allmoge, daterad 1788, furu,, beslag i smide, höjd ca 57, 98x57 cm

Slitage

575748

2018-09-29