Tenn 1800-tal

Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PRISMAFLASKA, GRÖTSKÅL, STOP, 4 dlr, tenn, 1800-tal, höjd 15-22 cm

Slitage, bucklor

575758

2018-09-29