Skirvbord

Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROOM, skrivbord, Habitat, fanerad med ek, höjd ca 75, 160x73 cm

Ej monterad benställning, slitage

575770

2018-09-29