Fartygsmodell segelfartyg

Fartygsmodell segelfartyg
Fartygsmodell segelfartyg
Fartygsmodell segelfartyg
Fartygsmodell segelfartyg
Fartygsmodell segelfartyg
Fartygsmodell segelfartyg
Fartygsmodell segelfartyg
Fartygsmodell segelfartyg
Fartygsmodell segelfartyg
Fartygsmodell segelfartyg

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FARTYGSMODELL, 1900-talets andra hälft, segelfartyg, längd ca 48 cm

Skador

575775

2018-09-29