Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CARTIER, Pendulette, bordsur med qvartzverk och väckning, omkring 1990-tal, märkt i verk/urtavla/boett, fodral av förgylld mässing, höjd 8,5 cm
Zustandsbeschreibung
575777
2018-09-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner