Cartier bordsur

Cartier bordsur
Cartier bordsur
Cartier bordsur
Cartier bordsur
Cartier bordsur
Cartier bordsur

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CARTIER, Pendulette, bordsur med qvartzverk och väckning, omkring 1990-tal, märkt i verk/urtavla/boett, fodral av förgylld mässing, höjd 8,5 cm

Zustandsbeschreibung

575777

2018-09-29