Anders Jacob Rosendahl fällbord

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÄLLBORD, Mälardalen, av Anders Jacob Rosendahl (mästare i Arboga 1762-1836), signerat AI ROSENDAHL ARBOGA, fanerat med alrot, fot av björk, höjd 73, diameter 88 cm

Bruksslitage

575792

2018-09-29