Vettar Lars U Östermann

Vettar Lars U Östermann
Vettar Lars U Östermann
Vettar Lars U Östermann
Vettar Lars U Östermann
Vettar Lars U Östermann
Vettar Lars U Östermann
Vettar Lars U Östermann
Vettar Lars U Östermann
Vettar Lars U Östermann
Vettar Lars U Östermann

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LARS UNO ÖSTERMANN, "Herr och fru Ejder med barn", signerad och daterad 1995, skulpturgrupp i bemålat trä, längd ca 71, höjd ca 36 cm

Mindre torrsprickor

575793

2018-09-29