Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, mahogny, skiva med intarsia, höjd ca 86, 45x45 cm
Slitage, smärre skador
575831
2018-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här