Boksnurra 1900-tal

Boksnurra 1900-tal
Boksnurra 1900-tal
Boksnurra 1900-tal
Boksnurra 1900-tal
Boksnurra 1900-tal
Boksnurra 1900-tal
Boksnurra 1900-tal
Boksnurra 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, mahogny, skiva med intarsia, höjd ca 86, 45x45 cm

Slitage, smärre skador

575831

2018-10-01