Richard Winther olja på pannå
Klubbat för:
52 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RICHARD WINTHER (Danmark 1926-2007): Komposition, olja på pannå, 47x61 cm
UTSTÄLLD
Enligt stämpel: Linien 1947-50 och Statens museum for Kunst, Köpenhamn, 1988
PROVENIENS
Richard Winthers familj
För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se
575839
2018-10-23