Richard Winther olja på pannå

Richard Winther olja på pannå
Richard Winther olja på pannå
Richard Winther olja på pannå
Richard Winther olja på pannå

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RICHARD WINTHER (Danmark 1926-2007): Komposition, olja på pannå, 47x61 cm

UTSTÄLLD
Enligt stämpel: Linien 1947-50 och Statens museum for Kunst, Köpenhamn, 1988

PROVENIENS
Richard Winthers familj

För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se

575839

2018-10-23