Nils Jonsson sideboard

Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS JONSSON, "Trio", sideboard, teakfanér, 1960-tal, Bra Bohag Troeds, 5 lådor samt skjutdörrar, invändigt med hyllplan, invändigt brännmärkt, höjd ca 78, 191x44 cm

Smärre slitage

575840

2018-09-30