Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, med karmstol, 1900-talets andra hälft, England, belsag i mässing, delvis läderklädd skiva, höjd 79, 131x77 cm

Slitage, ytskador, repor, ett handtag saknas

575843

2018-10-01