Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, med karmstol, 1900-talets andra hälft, England, belsag i mässing, delvis läderklädd skiva, höjd 79, 131x77 cm
Slitage, ytskador, repor, ett handtag saknas
575843
2018-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här