Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, 1960-tal, stomme fanerad i teak med svartlackerade ben, 4 låsbara lådor med mässingbeslag, höjd ca 86 cm, toppskivans mått ca 38x76 cm
Bruksslitage
575844
2018-10-01