Vas Rosenthal 1910-tal

Vas Rosenthal 1910-tal
Vas Rosenthal 1910-tal
Vas Rosenthal 1910-tal
Vas Rosenthal 1910-tal
Vas Rosenthal 1910-tal
Vas Rosenthal 1910-tal
Vas Rosenthal 1910-tal
Vas Rosenthal 1910-tal
Vas Rosenthal 1910-tal
Vas Rosenthal 1910-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSENTHAL, vas, Rosari, jugend, 1910-tal, porslin, med dekor av stiliserade blad och blommor, delvis förgylld, stämplad Rosenthal SELB-BAVARIA och signerad Rosari 302.B, höjd ca 21 cm

575850

2018-10-01