Koiji Tanada, Girl skulptur

Koiji Tanada, Girl skulptur
Koiji Tanada, Girl skulptur
Koiji Tanada, Girl skulptur
Koiji Tanada, Girl skulptur
Koiji Tanada, Girl skulptur
Koiji Tanada, Girl skulptur
Koiji Tanada, Girl skulptur
Koiji Tanada, Girl skulptur
Koiji Tanada, Girl skulptur
Koiji Tanada, Girl skulptur

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

KOIJI TANADA (Japan, född 1968): Girl - 2003, signerad och daterad 2003, polykromt bemålat trä, höjd inklusive sockel 191 cm.

PROVENIENS
Milliken Gallery, Stockholm

original flygtransportlåda medföljer

575868

2018-10-23