Koiji Tanada, Girl skulptur
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
KOIJI TANADA (Japan, född 1968): Girl - 2003, signerad och daterad 2003, polykromt bemålat trä, höjd inklusive sockel 191 cm.
PROVENIENS
Milliken Gallery, Stockholm
original flygtransportlåda medföljer
575868
2018-10-23