Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
SKRIN, ek samt alrot, 1700-tal, barock, hopplist, beslag i metall, invändigt med läddika, höjd ca 23, 42x48 cm, nyckel medföljer
Slitage
575879
2018-10-01