Skrin barock 1700-tal

Skrin barock 1700-tal
Skrin barock 1700-tal
Skrin barock 1700-tal
Skrin barock 1700-tal
Skrin barock 1700-tal
Skrin barock 1700-tal
Skrin barock 1700-tal
Skrin barock 1700-tal

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

SKRIN, ek samt alrot, 1700-tal, barock, hopplist, beslag i metall, invändigt med läddika, höjd ca 23, 42x48 cm, nyckel medföljer

Slitage

575879

2018-10-01