Staffan Sommelius

Staffan Sommelius
Staffan Sommelius
Staffan Sommelius
Staffan Sommelius

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

STAFFAN SOMMELIUS (född 1944): "I vila", signerad och daterad S Sommelius -70, olja på pannå, ca 60x91 cm

575904

2018-10-01