Kunihiro Amano

 Kunihiro Amano
 Kunihiro Amano

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNIHIRO AMANO (född 1929 Japan), Komposition, signerad och daterad 83, 48/90, färgträsnitt med relief, 38x38

575906

2018-10-01