Daniel Bracken litografier

Daniel Bracken litografier
Daniel Bracken litografier
Daniel Bracken litografier
Daniel Bracken litografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DANIEL BRACKEN (1900-tal): (2) Stockholmsmotiv, signerade Daniel Bracken, numrerad 37/290 resp. 36/290, färglitografier, ca 35x55 cm

575912

2018-10-01