Rune Rockström

Rune Rockström
Rune Rockström
Rune Rockström
Rune Rockström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): ´´Kajplats 16´´, signerad och daterad, Rune Rockström 1935/1970, akvarell, ca 26x19 cm

575916

2018-10-01