Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): ´´Kajplats 16´´, signerad och daterad, Rune Rockström 1935/1970, akvarell, ca 26x19 cm
575916
2018-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här