Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ÅKE WESTIN (1939): Stortorget, signerad Åke Westin, 52/360, färglitografi, ca 41 x 56 cm
Åke Westin, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker, tecknare och formgivare.
575919
2018-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här