Åke Westin färglitografi

Åke Westin färglitografi
Åke Westin färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÅKE WESTIN (1939): Stortorget, signerad Åke Westin, 52/360, färglitografi, ca 41 x 56 cm

Åke Westin, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker, tecknare och formgivare.

575919

2018-10-01