Åke Westin färglitografi
2018-10-01
575919
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ÅKE WESTIN (1939): Stortorget, signerad Åke Westin, 52/360, färglitografi, ca 41 x 56 cm
Åke Westin, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker, tecknare och formgivare.