Paul Holsby oljemålning

Paul Holsby oljemålning
Paul Holsby oljemålning
Paul Holsby oljemålning
Paul Holsby oljemålning
Paul Holsby oljemålning
Paul Holsby oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL HOLSBY (född 1921-2007):"Regnskogen blommar", signerad och daterad -95, olja på duk, ca 69x54

575923

2018-10-01