Jan Lundqvist akvarell

Jan Lundqvist akvarell
Jan Lundqvist akvarell
Jan Lundqvist akvarell
Jan Lundqvist akvarell

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

JAN LUNDQVIST (född 1935): Vy mot Nybroplan, signerad Jan Lundqvist, akvarell, ca 26x41 cm

Kuntoraportti

575927

Päivämäärä:

2018-10-01