Jan Lundqvist akvarell
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
JAN LUNDQVIST (född 1935): Vy mot Nybroplan, signerad Jan Lundqvist, akvarell, ca 26x41 cm
Kuntoraportti
575927
Päivämäärä:
2018-10-01