Claes Hake färglitografi

Claes Hake färglitografi
Claes Hake färglitografi
Claes Hake färglitografi
Claes Hake färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAES HAKE (född 1945): Komposition, signerade Hake, 110/150, färglitografi, ca 82x54

575930

2018-10-01