Regentlängd

Regentlängd
Regentlängd

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAVLA, "Sveriges Regenter", litografi.
Lit. Centraltryckeriet Stockholm. Fröléen & Comp. Förlag Stockholm, rammått ca 98x76 cm

Veck och skador

575931

2018-10-01