Jean Hélion akvarell

Jean Hélion akvarell
Jean Hélion akvarell
Jean Hélion akvarell
Jean Hélion akvarell

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JEAN HÉLION (Frankrike, 1904-1987): Komposition, signerad och daterad Hélion 33 Paris, akvarell, ca 20x24,5 cm

575950

2018-10-04