Märklin diesellok

Märklin diesellok
Märklin diesellok
Märklin diesellok
Märklin diesellok
Märklin diesellok
Märklin diesellok

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN DIESELLOK, 2 st, spår Ho, 1960-70-tal, "Santa Fe", 3060 med dummy 4060, "Rio Grande" 3062 med dummy 4062, skadade fabriksförpackningar medföljer

Smärre slitage

575974

2018-10-03