Klubbat för:
3 200 SEK
1 200 SEK
VÄTSKEKOMPASS, 1900-talets andra hälft, signerad AB Lyth, Sweden, nr 40883, mässing, kardanupphängning, diameter 15 cm, i etui
575977
2018-10-01