Fartygskompass

Fartygskompass
Fartygskompass
Fartygskompass
Fartygskompass
Fartygskompass
Fartygskompass
Fartygskompass
Fartygskompass

Klubbat för:

3 200 SEK

1 200 SEK

VÄTSKEKOMPASS, 1900-talets andra hälft, signerad AB Lyth, Sweden, nr 40883, mässing, kardanupphängning, diameter 15 cm, i etui

575977

2018-10-01