Peter Dahl färglitografi
Valmis
2018-10-01
575984
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934), "Kontorslandskap", signerad och numrerad 486/500, färglitografi ca 57x84 cm