Silverljusstakar

Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, nyrokoko, 180-talets slut, höjd ca 23 cm

Bucklor

575985

2018-10-01