Märklin lok spår Ho

Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN LOK, 2 st, spår Ho, 1950-60-tal, ellok 3043, diesellok 3021, fabriksförpackningar

Funktioner ej provade, 3021 med tejpad förpackning, smärre/obetydliga slitage

576007

2018-10-03