Karin Olsson oljemålning

Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN OLSSON (f. 1928): "Vid allén", signerad Karin Olsson, olja på duk, 33x41,5 cm

576017

2018-10-02