Soffa DUX
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, "Oxford", DUX, 1900-talets slut, stomme i trä, stoppad klädsel i cognacsfärgat skinn, djuphäftade avtagbara rygg- och sitsdelar, sitthöjd ca 40 cm, längd ca 180 cm
Bruksslitage, patina, fläckar och märken
576030
2018-10-02