Soffa DUX

Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, "Oxford", DUX, 1900-talets slut, stomme i trä, stoppad klädsel i cognacsfärgat skinn, djuphäftade avtagbara rygg- och sitsdelar, sitthöjd ca 40 cm, längd ca 180 cm

Bruksslitage, patina, fläckar och märken

576030

2018-10-02