Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, furu, överdelen med glas dörrpar med bakomliggande hyllplan, underdelen med dörrpar, höjd ca 183, 109x38 cm

Senare kronan samt bakstycke, kompletterad, renoverad, senare målning. slitage, märken, repor, fläckar, torrsprickor

576033

2018-10-02