Märklin tågset spår Ho
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, 1960-70-tal, bestående av diesellok 3674, 10 vagnar, bl.a bagagevagn 4003, sovvagn 346/3J, resturangvagn 346/2J, dessutom medföljer diverse fordon , ca 22 st, bl.a Wiking , Lego, mm
Diverse skador, slitage
576034
2018-10-03