Märklin tågset spår Ho

Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, 1960-70-tal, bestående av diesellok 3674, 10 vagnar, bl.a bagagevagn 4003, sovvagn 346/3J, resturangvagn 346/2J, dessutom medföljer diverse fordon , ca 22 st, bl.a Wiking , Lego, mm

Diverse skador, slitage

576034

2018-10-03