Vägglampor
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, skärmar klädda i Elefant Svart formgivet av Estrid Eriksson för Firma Svenskt Tenn, höjd ca 30 cm
Minimalt slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
576047
2018-10-02