Barskåp
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP, 1920-/30-tal, 1920-talsklassicism, stomme i bonad björk, intarsiadekor föreställande meanderbård av palisander, invändigt med 1 hylla, höjd ca 75 cm skivans mått ca 41x54
Smärre bruksslitage
576062
2018-10-02