Spegelbyrå nyrokoko

Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko
Spegelbyrå nyrokoko

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELBYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérad i valnöt, skulpterad dekor, höjd ca 171, 94x56 cm

Åldersrelaterat slitage

576070

2018-10-02