Kontorsstol England

Kontorsstol England
Kontorsstol England
Kontorsstol England
Kontorsstol England
Kontorsstol England
Kontorsstol England
Kontorsstol England
Kontorsstol England
Kontorsstol England
Kontorsstol England

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONTORSSTOL, England, idegran, läderklädd, sitthöjd ca 48 cm

Smärre slitage, repor, märken i trät

576076

2018-10-02